Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Marka : DR AİR CLEANER

DR AİR CLEANER CİHAZLARININ KULLANIMI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Kentte yaşayan insanlar günün yaklaşık 22 saatini kapalı ortamlarda geçiriyor. İç mekân hava kalitesi geçmişte hiç olmadığı kadar kötüleşti. Bu sebeple artık hepimiz nefes aldığımız ortamların hava kalitesini yükseltme arayışındayız.

BİLDİĞİNİZ TÜM İÇ HAVA TEMİZLEME YÖNTEMLERİNİ UNUTUN

Yaşadığımız binalarda enerji tasarrufu için yüksek izolasyon değerine sahip malzemeler kullanılıyor. Bu malzemeler, iç ve dış mekân arasındaki doğal hava geçişini büyük oranda engelliyor.  Daha sağlıklı bir yaşama ulaşmak için iç mekân hava kalitesini  arttıran bir sistem olan Dr Air Cleaner  UV-C & İyonizer Hava Temizleme ve Dezenfekte Etme Özelliği Olan Ozon Cihazını tasarlattı.

Günümüzde iç mekân hava kalitesini düzenlemek için nemlendirici, İyonizer, Hava temizleyici, Ozon jenaratörü ve UVC lamp gibi çeşitli cihazlar kullanılıyor.
Sağlıklı bir sonuç almak için tüm bu cihazları aynı anda yönetmek gerekiyor. Koku,Bunaltıcı Sıcaklık,Karbondioksit,VOCs (uçucu organik bileşikler), Karbonmonoksit, Toz Partikülleri,Sigara Dumanını aynı anda tek cihaz ile 4 Fonksiyonlu Dr Air Cleaner  UV-C & İyonizer Ozon Cihazı havayı filtreleyerek Filtrelenmiş havayı UVC lamp ile sterilize eder ve bu Temiz  Havayı ortama verir.

NEDEN DR. AİR CLEANER UV-C & İONİZER OZON CİHAZI KULLANMALIYIZ

Pandemide Bir Şekilde Herkes Korunmak Için Maske,Eldiven,Alkol,Kolanya,Dezenfektan gibi Ürünler Kullandı. Korunabildi mi! Evet Maske Takmak Onemli Bir Korunma Yöntemi Olabilir, Ama Biliyormusunuz?

En Kolay Virüsün Bizlere Evlerimizde Bize  Bulaştığını!

Sebep Mi ?

Tabiki Virüsler Dışarıda Eşyalarımız vasıtası ile Marketten ve  Pazardan Aldıklarımızla Evlere Taşınıyor ve En Korunmasız Olduğumuz Evlerimizde Sevdiklerimize yani Çocuklarımıza Eşimize Annemize Babamıza bir şekilde evdeki Evcil  Hayvanlarımıza bile bulaşabiliyor.

Neden Kapalı Alanlarda Virüs Hızlı Yayılır?

Virüsler Genellikle Su ile Dokunma, Tükürük ve hatta Hava yoluyla yayılabilir. Havada bulunan tozlar akarlar hastalanmamızı hızlandıran etkenlerdir.
Kötü hava kalitesi, bizi fiziksel ve psikolojik olarak etkiler. Astım, solunum yolu hastalığı, kalp hastalığı ve kronik akciğer hastalığı insidansını artırır. Nemli veya küflü evlerde yaşayan insanların hastalıklara yakalanma olasılıkları yüzde 40 oranında daha fazladır. iç mekan hava kirliliği ayrıca öksürük , baş ağrısı, boğaz ağrısı ve göz tahrişi gibi sorunlara neden olabiliyor.

Korunmak için 4 Fonksiyonlu  Dr Air Cleaner UV-C&İyonizer Ozon Cihazı havayı Filtreleyere Filtrelenmiş havayı UVC  lamp ile sterilize eder ve Temiz Hava olarak ortama verir. Bakterilerden ve Virüslerden Korunmak Için En Etkili Yöntem UVC Lamp Teknolojisi ile Donatılmış Dr Air Cleaner UVC & İyonizer Ozon Cihazı’dır.

Ürün Nasıl Kullanılır.

VÜCUT İÇİN LOKAL UYGULAMA YÖNTEMLERİ:?

Torbalama Yöntemi ile Günde 15 Dk Ozon gazı verilir.(Uygulamadan Önce Ayak Nemlendirilir ve Sağlam Kilitleme Özelliği Olan Poşetle Ayaklarınıza Uygulama Yapılır.?

Ozonlanmış Su veya Zeytinyağ ile Cilt Bakımı ve Temizleme Uygulaması Yapılır.?

Torbalama yönetminde Olduğu Gibi Nefes Almanıza Engel Olmayacak Portatif Sadece Bedeninize UYGULAYACAK Şekilde Tasarlanmış sauna uygulaması yapılabilir.


ODA TEMİZLİĞİ İÇİN UYGULAMA YÖNTEMLERİ:?

Oturmuş Olduğunuz Odayı Özellikle Kış Günlerinde Havasız Kalmasının vermiş olduğu Toz ve Odada Bulunan Çiçek veya Evcil Canlıların Oluşturduğu Kokuyu Yok Etmek İçin Oda Büyüklüğüne Göre 20 dk  ile 40 dk Arası Ozonlamanız İçeride Daha Temiz Ferah Bir Ortam Olmasını Sağlayacaktır. NOT: ( Ozonlama Esnasında Odada Bulunmamanız Gerekli.)?

Oda içerisinde bulunan Sigara ve istenmeyen Kötü Kokuları Yok Etmek İçin Uygulanmalıdır.?

Gündelik Hayatta oda İçerisinde İonizer ve UV-C özelliğinden faydalanıp ferah temiz keyifli bir ortamda Bakterisiz ve Mikroplardan arındırılmış olarak bulunmaktan hoşlanacaksınız.?

MUTFAK İÇİN UYGULAMA YÖNTEMLERİ:?

Dışarıdan Alınmış Sebze ve Meyvelerinizi Bir Su Dolu Kap İçine Doldurunuz ve 15 Dk Gibi Bir Süre Ozon Uygulaması Yapın Sebzelerinizin Daha İyi Temizlendiğini Göreceksiniz.?

İçme Suyu Olarak Kullandığınız Şişe ve Sürahilerde Kullanım Olarak 10 LT suyu 10 dk ozonlamanız Temiz su içmenizi Sağlayacaktır.?

Yemek Pişme Süresinde veya Pişirdikten Sonra 20 dk Mutfak ozonlanırsa Odada Pişen Yemek Kokusu Kaybolur. Not: Ozonlama Esnasında Uzun Süre Mutfakta Bulunmamanız Tavsiye Edilir.?

Balık ve Tavuk Pişirme İşlemlerinde Mutlaka 30 Dk Ozonlama Süresi Vardır Koku Yok Etmek İçin.?

Bebeklerin Bebek Yiyecek ve İçeceklerinde Kullanılan Bardak ,Tabak ,Emzik ,Biberun gibi ürünleri dezenfekte etmekte kullanın.  ?

BANYO ve WC İÇİN UYGULAMA YÖNTEMLERİ:?

Banyo ve Wc’lerde  Belli Aralıklarla Uygulamak Küf ,Rutubet ve Nemden Kaynaklı Kokuların Olmasının Önüne Geçecektir.Daha Temiz Bakterisiz Bir Ortam Olmasını Sağlayacaktır.?

Özellikle Bebek ve Çocuk Kıyafetlerini ve İç Çamaşırlarınızı Su Dolu Bir Kova İçinde Yıkama İşleminden Sonra Deterjan ve Sabun Arttılarını Temizlemek İçin 30 dk süre ile Ozon Uygulaması Yapılması Deterejan ve Artıklarının Kıyafetlerden Arındırılmasını Sağlayacaktır.?

Banyo ve Yıkma Odalarında Bulunan Kimyasal İçerikli Ürünlerin Oluşturmuş Olduğu Kokuları Yok Etme Özelliğine Sahiptir.   


www.senindepon.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}